PERSONAL

Om oss

I över 30 år har vi hjälpt företag på bygden att göra goda placeringar,

skapa effektiva pensionsplaner och ge ett fullgott försäkringsskydd.

VÅRT TEAM

Lena Eriksson

Liv/fondförmedlare

Tfn: 063-57 40 86

Mob: 076-669 64 38

lena@fhuset.se

Lars Matsson

Liv/fondförmedlare

Tfn: 063-57 40 93

Mob: 070-686 83 73

lars@fhuset.se

Håkan Lycke

Liv/fondförmedlare

Tfn: 063-57 40 87

Mob: 070-637 84 20

hakan@fhuset.se

Åsa Wiklund

Livassistent

Tfn: 063-57 40 84

 

asa@fhuset.se

Katarina Kjellin

Liv/fondförmedlare

Tfn: 063-57 40 82

Mob: 073-061 24 53

katarina@fhuset.se

Annette Lindström

Livassistent

Tfn: 063-57 40 83

 

annette@fhuset.se

Erik Persson

Liv/fondförmedlare

Tfn: 063-57 40 99

Mob: 076-816 23 10

erik@fhuset.se

Roger Nilsson

Sakförmedlare

Tfn: 063-57 40 85

Mob: 070-327 24 77

roger@fhuset.se

Sanna Sundström

Sakförmedlare

Tfn: 063-57 40 91

Mob: 070-677 23 20

sanna@fhuset.se

Anette Östman

Sakförmedlare

Tfn: 063-57 40 92

 

anette.ostman@fhuset.se

Försäkringshuset

Telefon: 063 - 57 40 80 - E-post: info (a) fhuset.se