PERSONAL

Om oss

I över 30 år har vi hjälpt företag på bygden att göra goda placeringar,

skapa effektiva pensionsplaner och ge ett fullgott försäkringsskydd.

VÅRT TEAM

Lars Matsson

Liv/fondförmedlare

Tfn: 063-57 40 93

lars@fhuset.se

Lena Eriksson

Liv/fondförmedlare

Tfn: 063-57 40 86

lena@fhuset.se

Roger Nilsson

Sakförmedlare

Tfn: 063-57 40 85

roger@fhuset.se

Åsa Wiklund

Livassistent

Tfn: 063-57 40 84

asa@fhuset.se

 Håkan Lycke

Liv/fondförmedlare

Tfn: 063-57 40 87

hakan@fhuset.se

Carl Larson

Sakförmedlare

Tfn: 063-57 40 91

carl@fhuset.se

Katarina  Kjellin

Liv/fondförmedlare

Tfn: 063-57 40 82

katarina@fhuset.se

Annette Lindström

Livassistent

Tfn: 063-57 40 83

annette@fhuset.se

Anette Östman

Sakförmedlare

Tfn: 063-57 40 92

anette.ostman@fhuset.se

Erik Persson

Liv/fondförmedlare

Tfn: 063-57 40 99

erik@fhuset.se

Alexander Feinestam

Liv/fondförmedlare

Tfn: 063-57 40 88

alexander@fhuset.se

Intresserad?

Ring oss

Tfn: 063-57 40 80

nn@fhuset.se

Telefon: 063 - 57 40 80  -  E-post: info (a) fhuset.se