PERSONAL

Om oss

I över 30 år har vi hjälpt företag på bygden att göra goda placeringar,

skapa effektiva pensionsplaner och ge ett fullgott försäkringsskydd.

VÅRT TEAM

Lars Matsson

Rådgivare Liv

Tfn: 063-57 40 93

lars.matsson@soderbergpartners.se

Karin Hallbäck

Livadministration

Tfn: 063-57 40 82

karin.hallback@soderbergpartners.se

Peter Wennerklev

Rådgivare Sak

Tfn: 063-660 54 32

peter.wennerklev@soderbergpartners.se

Åsa Wiklund

Livadministration

Tfn: 063-57 40 84

asa.wiklund@soderbergpartners.se

 Håkan Lycke

Rådgivare Liv

Tfn: 063-57 40 87

hakan.lycke@soderbergpartners.se

Carl Larson

Rådgivare Sak

Tfn: 063-57 40 91

carl.larson@soderbergpartners.se

 Lena Eriksson

Kapitalrådgivare 

Tfn: 063-57 40 86

lena.a.eriksson@soderbergpartners.se

Annette Lindström

Kontorschef / Livadministration

Tfn: 063-57 40 83

annette.lindstrom@soderbergpartners.se

Intresserad?

Ring

Tfn: 063-57 40 80

info.fhuset.sak@soderbergpartners.se

Erik Persson

Rådgivare Liv

Tfn: 063-57 40 99

erik.g.persson@soderbergpartners.se

Marcus Hansebo

Rådgivare Liv

Tfn: 063-57 40 94

marcus.hansebo@soderbergpartners.se

Tomas Lydén

Rådgivare Sak

Tfn: 063-660 54 33

tomas.lyden@soderbergpartners.se